სწრაფი ნახვა

18–წლამდელებმა ბულგარეთში მოიგეს

ამხანაგური მატჩი სოფიაში, ბულგარეთის ფეხბურთის ფედერაციის ბაზაზე  გაიმართა.   რამაზ სვანაძის გუნდიდან გოლები გიორგი გულიაშვილმა (34–

სწრაფი ნახვა

18-წლამდელების საბულგარეთო სია

მთავარ მწვრთნელ რამაზ სვანაძეს გუნდი ტექნიკურ ცენტრ ბასაზე ჰყავს შეკრებილი. ვინაიდან ახლა ფიფას კალენდრით გათვალისწინებული სანაკრებო პაუზა არ არის, მწ

სწრაფი ნახვა

18–წლამდელების რევანში ავსტრიაში

ქართველთა პირველივე შეტევა გოლით დასრულდა: არეულობაში საბურთალო 2–ის ფორვარდმა გიორგი გულიაშვილმა გაიტანა. შეტევა ცოტნე კაპანაძემ დაიწყო, მერე ბ

სწრაფი ნახვა

18-წლამდელები: მარცხი ავსტრიაში

ქართველთაგან ერთადერთი გოლი ცენტრალურმა მცველმა ივა გელაშვილმა გაიტანა. თავურით, გიორგი მოისწრაფიშვილის ჩაწოდებული კუთხურის მერე...   საინტერეს

სწრაფი ნახვა

21–წლამდელები: სამგოლიანი სლოვენიასთან

ეს ამხანაგური თამაში იყო და მეორე ამხანაგურს გია ცეცაძის გუნდი 26 მარტს ისევ გორში, ამჯერად ისრაელთან გამართავს.   დუბლი შეასრულა პორტუგალიის ნ

სწრაფი ნახვა

საქართველომ მაკედონიაში მოგებით დაიწყო

გოლები გიორგი აბუაშვილმა და ჯადული იობაშვილმა გაიტანეს. მეორე ტურში, 24 მარტს, საქართველო მასპინძელ მაკედონიას დაუპირისპირდება.   ჩიტაურმა აზერ

სწრაფი ნახვა

19-წლამდელების საავსტრიო შემადგენლობა

მთავარმა მწვრთნელმა რამაზ სვანაძემ შეკრებაზე 22 ფეხბურთელი გამოიძახა, საიდანაც ავსტრიაში წასაყვან შემადგენლობას შეარჩევს:   ყველაზე ბევრი ფეხბუ

სწრაფი ნახვა

საქართველოს 21-წლამდელების სია

ორივე ამხანაგური შეხვედრა გორში, თენგიზ ბურჯანაძის სახელობის სტადიონზე გაიმართება.   გია ცეცაძის რჩეული 23-კაციანი სია ასეთია:   მეკარეე

სწრაფი ნახვა

18–წლამდელების ფრე ავსტრიაში

გიორგი მიქაძის გუნდმა პირველი ტაიმი თორნიკე მორჩილაძის პენალტით მოიგო, თუმცა შეეძლო 2:0 წაეყვანა ანგარიში: მორჩილაძემ მეორე პენალტი გააცუდა. წესების დ

სწრაფი ნახვა

18–წლამდელებმა ავსტრიაში წააგეს

ავსტრია – საქართველო 1:0   გოლი: 1:0 დემირი (39)   საქართველო:  ხარშილაძე, მორჩილაძე, ჭინჭარაული, იაკობიძე, კვარაცხელია, ერაძ

სწრაფი ნახვა

21–წლამდელები: ქართველთა შანსი ცოტა გაიზარდა

ფინალური ეტაპი ორ ქვეყანაში, უნგრეთსა და სლოვენიაში ჩატარდება 2021 წლის 13–27 ივნისს.   წილისყრა უკვე იყო და 53 ნაკრები 9 ჯგუფში გადანაწი

სწრაფი ნახვა

ასაკობრივი ნაკრებები და ცვლილებები

16-წლამდელებს (2004 წელს დაბადებულები) სათავეში ზურაბ ხიზანიშვილი ჩაუდგა, 18-წლამდელებს (2002) გიორგი მიქაძე გაწვრთნის, ხოლო 19-წლამდელებს (2001) რამა